פיתוח רעיון

איך מפתחים רעיון

יש לכם רעיון מדהים, סטארט-אפ, אבל אין לכם מושג איך להתקדם מכאן?
מתלבטים את מי לשתף וכיצד לבדוק האם הוא כבר קיים במקום אחר בעולם? ואיך בכלל רושמים פטנט על רעיון? ואיך תדעו אם הוא בכלל ריווחי? אנחנו כאן בשביל לעשות לכם סדר וללוות אתכם צעד אחר צעד משלב הרעיון ועד לייצור המוצר:

  • השלב הראשון: ניתוח ואפיון הרעיון- שהינו השלב הקריטי לבדיקת מצב השוק אליו מיועד המוצר, קהל היעד, מתחרים המציעים מוצרים דומים, בחינת הטכנולוגיות העומדות לרשותכם ועוד…
  • השלב השני: פיתוח קונספט – לאחר איסוף הנתונים, יש צורך לבדוק את האופציות הקיימות לפיתוח על מנת לממש את הרעיון- חומרים, עיצובים שונים, טכנולוגיה שונה וכן הלאה. לאחר הבחירה נגבש את הקונספט ונבנה מוצר לדוגמא.
  • השלב השלישי: תכנון המוצר- תכנון הנדסי מפורט ביותר של המוצר, כולל עיצובו, גודלו, המכניקה והמרכיבים האלקטרוניים שלו. לאחר מכן נגיש את התכנון והשרטוטים לרשם הפטנטים ונתחיל בבניית הדמיה ממוחשבת לטובת גיוס משקיעים.
  • השלב הרביעי: בניית אב טיפוס- זה השלב שבו נוציא את הפרויקט שלכם מהנייר אל החיים האמיתיים. האב טיפוס יציג את המראה העיצובי של המוצר שלכם כולל החומרים ממנו הוא יהיה עשוי, המגע, הנדסת המוצר וכל המנגנון המכאני של המוצר.
  • השלב החמישי והאחרון: שלב ייצור המוצר- בניית תבניות מוצר והכנתם בקפידה לפס ייצור. לצורך כך, נכין עבורכם תיק ייצור כולל קבצי תלת מימד, שרטוטים והוראות ייצור של כל חלק, סדר הרכבת החלקים ועיצובם עד למוצר מוגמר.

יש לך רעיון מבריק?

השאר פרטייך ונשמח לשמוע, לייעץ ולהגשים

דילוג לתוכן