על החברה

Everything begins with an idea

בעולם בו הטכנולוגיה הולכת ומתפתחת בקצב מסחרר, והגלובליזציה מאפשרת לנו להגיע כמעט לכל מקום בעולם בלחיצת כפתור, היכולת להפוך רעיון למציאות- גבוהה יותר. יזמים רבים הוגים בראשם רעיונות יצירתיים וחדשניים, על בסיס יומי, אך אין בכך די על מנת לגרום למוצר להפוך למסחרי ולהימכר בגאווה ברשתות קמעונאיות world wide…

בדיוק בשביל זה אנו כאן.
עם צוות מיומן של מהנדסים ויועצים מקצועיים אנו מסייעים ליזמים להפוך רעיון למוצר מנצח שלב אחרי שלב. אנו מאמינים כי פיתוח מקצועי של מוצר יכול לעשות את ההבדל בין מוצר מנצח לבין רעיון טוב שלא יעמוד במבחן התוצאה, ולכן מספקים את מכלול השירותים תחת קורת גג מקצועית אחת.

רוני יאיר ברנר- מנכ"ל

החברה מנוהלת על ידי מר רוני יאיר ברנר, אשר מביא איתו ניסיון של כשני עשורים בתפקידים מרכזיים בחברות פיתוח טכנולוגיות לתעשייה הביטחונית והאזרחית ועשרות רעיונות ופטנטים אשר ליווה לאורך השנים. חברת יאיר טק מציעה מגוון רב של שירותים המיועדים ליזמים בתחילת דרכם, חברות פיתוח, חברות סטארט-אפ וחברות עריכת מעגלים. החברה פועלת על פי תקן ISO-9001-2015 ושמה דגש על איכות המוצרים ברמה הגבוהה ביותר בענף.

צוות המעבדה

אנו מאמינים כי שילוב של רעיונות גאוניים, לצד צוות הפיתוח המקצועי של החברה – אלה הם שיביאו את הרעיון שלכם לתוצאה המבוקשת.
בין שירותי החברה: עיצוב תעשייתי, שירותי הנדסה, אריזות ויצור. כמו כן, אנו מספקים פתרונות יצירתיים לתעשיות הכוללים תהליכי פיתוח מערכות מתקדמות, תכנון ועיצוב ממשק משתמש, פיתוח קונספט, אפיון צורני וחומרי, בקרה של תהליכי הייצור, שיווק, המכירה והשימוש אצל הצרכן ועוד.

בין לקוחותינו:
חברות סטארט-אפ לסוגיהן, יזמים וממציאים, חברות צבאיות, חברות תקשורת, חברות רפואיות ועשרות יזמים פרטיים. 
המומחיות, המקצועיות, היחס האישי, החיסכון בעלויות ובכאבי הראש- הם אלה שגורמים ללקוחותינו לבחור בנו שוב ושוב. אם גם אתם נמצאים בשלבי פיתוח מוצר או כל רעיון אחר, נשמח לעמוד לרשותכם.

דילוג לתוכן