מרעיון למוצר

מרעיון למוצר - פיתוח אב טיפוס

התחרות בעולם הפטנטים והיזמות גבוהה, הקידמה הטכנולוגית לצד הדרישה ההולכת וגוברת של צרכנים, הביאו לכך שגם כאשר נהגה רעיון מצוין למוצר, עדיין קיים צורך בליטוש מאסיבי, בניהול תהליך הפיכתו מרעיון למוצר אמיתי ובשיווקו בצורה נכונה ומדוייקת לקהל היעד אליו הוא מכוון.  לאחר שביצענו ניתוח ואיפיון מקיף לרעיון שלנו וערכנו בדיקה מעמיקה של תנאי השוק, קהל היעד ומוצרים מתחרים ניתן לעבור לשלבי ייצור האב טיפוס:

 • פיתוח קונספט ותכנון לפרטים

  על מנת להגיע למוצר נכון ומדויק, יש לייצר כמה אופציות אפשריות לפיתוח, כנגזרת של כל האינפורמציה שאספנו בשלב הראשון. בנקודת זמן זו יעלו כמה אפשרויות למימוש הרעיון, השונות אחת מן השנייה בעיצוב, בחומרים, בממשק המשתמש ובטכנולוגיה. על מנת לבחון מחדש את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות פיתוח – יש לייצר דוגמה ראשונית לכל אחת מהאפשרויות.
  לאחר בחירת הקונספט המתאים לפיתוח – יש לבצע תכנון הנדסי מפורט ומדויק למוצר תוך התמקדות בפן העיצובי, בממשק המשתמש, בטכנולוגיה, בחומרים, בגודל, ובמכניקה.

 • בניית אב טיפוס

  על מנת להפוך את המוצר למוחשי אנו בונים אב טיפוס, תוך ביצוע בדיקות פנימיות ויסודיות, אנו ביאיר טק מפעילים מעבדה in-house המחזיקה בציוד הלחמה ומבצעת בדיקות PCB.

 • ייצור

  השלב האחרון בתהליך הינו שלב הייצור. שלב זה כולל בניית תבניות מוצר, הכנה והתאמת פס הייצור, לשם כך יש לבנות תיק ייצור הכולל קבצי תלת מימד של המוצר הסופי, יש להגיש את שרטוט המוצר וחלקיו לרבות הוראות ייצור, מפרט עם כלל החלקים המרכיבים את המוצר-BOM והסדר בו יש להרכיב את חלקי המוצר עד לקבלת מוצר מוגמר. המתודולוגיה הסדורה במסגרת פיתוח המוצרים הינה קריטית לתהליך ייצור מקצועי ומדוייק.  

יש לך רעיון מבריק?

השאר פרטייך ונשמח לשמוע, לייעץ ולהגשים

דילוג לתוכן